Времето Moutti tou Mesovounou - Времето сега

Шир: 35,05 | Дълж: 32,65 | Височинна прогноза: 549m | Карта
Moutti tou Mesovounou: Предупреждение за сурови метеорологични условия

Очакват се сурови метеорологични условия: 17 декември 2018 г.

Moutti tou Mesovounou, текущи метеорологични условия

Приблизителен доклад
Moutti tou Mesovounou, Кипър
12°C
183°
Вятър:
11 Km/h
Относ. влажност: 83% | Налягане: 1015,3mb

 • 5:00 11°C
  160°
  10 Km/h
 • 8:00 12°C
  165°
  12 Km/h
 • 11:00 13°C
  195°
  10 Km/h
 • 14:00 13°C
  244°
  10 Km/h
Moutti tou Mesovounou: Почасова прогноза за времето
 • 08:0012°C82%12 Km/h
  165°
 • 11:0013°C69%10 Km/h
  195°
 • 14:0013°C68%10 Km/h
  244°
 • 17:0012°C79%7 Km/h
  276°
 • 20:0011°C85%7 Km/h
  102°
 • 23:0011°C85%7 Km/h
  185°
Moutti tou Mesovounou: Слънцето & луната в момента
freemeteo mobile applications freemeteo mobile applications
Сателитен образ наживо
Прогнозни карти
Хотелски резервации през Фрийметео >> Moutti tou Mesovounou Hotels
Agios Charalampos Villa

Agios Charalampos Villa

12,9km от Moutti tou Mesovounou

Минимална стойност: 150,00 EUR

Profitis Elias Villa

Profitis Elias Villa

12,9km от Moutti tou Mesovounou

Минимална стойност: 270,00 EUR

Villa Mple

Villa Mple

13,4km от Moutti tou Mesovounou

Минимална стойност: 150,00 EUR

Agnanti Apartments

Agnanti Apartments

13,9km от Moutti tou Mesovounou

Минимална стойност: 36,00 EUR

Прочети повече

Местно време: Moutti tou Mesovounou, Кипър

17 дек 2018 | 03:14